Body Styling

Perfekcyjne ciało z Aroma Derm
Zabiegi na ciało

Aroma Derm w naturalny sposób zapewnia dobre samopoczucie i pewność siebie. Gładka skóra i piękne, sprężyste ciało są oznaką pewności siebie w stresującym życiu codziennym, w szczególności dla kobiet. Około 80 procent wszystkich kobiet cierpi na niedoskonłości skóry, które znacznie pogarszają ich samopoczucie. Cellulit, zwany też „skórką pomarańczową”, jest irytującym i niekiedy dającym dolegliwości bólowe defektem skóry. Do głównych przyczyn jego rozwoju zalicza się nadwagę, brak ruchu, zaburzenia układu krążenia, czynniki dziedziczne oraz szkodliwy wpływ czynników cywilizacyjnych.

Wyspecjalizowaliśmy się w dwóch programach antycellulitowych, które możesz zaproponować swoim Klientkom na każdym etapie zaawansowania problemu.

Pierwszym zabiegiem jest nieskomplikowany i skuteczny Body Wrapping, stosowany od lat przez Aroma Derm. Jego sukces odzwierciedla zadowolenie kosmetyczek oraz ich klientek. Rezultaty modelowania i ujędrnienia ciała widoczne są już po kilku zabiegach.

Drugi, powszechnie stosowany zabieg – Bandage Bodystyling (owijanie ciała nasączonymi bandażami) daje bez porównania więcej możliwości. Jest on dokładnie dostosowany do określonego schorzenia i sylwetki Klientki. Można również wykonywać bandaże wyszczuplające i regenerujące. Bogaty asortyment daje możliwość różnorodnego wykorzystania naszych produktów w licznych wariantach.

Odprężające i poprawiające samopoczucie rytuały zwiększają potencjał piękna Twoich Klientek, a Aroma Derm kojarzy się z naturalną pielęgnacją i miłymi przeżyciami.