O nas

Witamy Państwa serdecznie,

Nasza znajomość z firmą Styx Naturcosmetic z Austrii rozpoczęła się przed kilkoma laty na jednym z Kongresów Kosmetycznych. Zafascynowani filozofią i misją tej rodzinnej, niewielkiej, ale niezwykle prężnie działającej i rozwijającej się firmy postanowiliśmy przedstawić ją Państwu w Polsce.

Przedstawicielstwa i filie STYX Naturcosmetic w 40 krajach – od Bangkoku, USA aż po Moskwę przyczyniają się do rozwoju firmy i jej filozofii poszanowania świata roślin i zwierząt dla dobra ludzkości. Produkty zdobyły uznanie i prestiż wśród Klientów na całym świecie. W 2015 roku firma obchodziła 50-cio lecie swojego istnienia na rynku. Teraz można korzystać z nich również w Polsce.

Jedną z korzyści wynikających z podjęcia współpracy z naszą firmą jest serwis, do którego przywiązujemy ogromną wagę. Jeśli więc troska o najwyższy poziom usług oferowanych swoim Klientom jest dla Państwa tak samo ważna jak dla nas serdecznie zapraszamy do współpracy z Aroma Derm oraz hurtownią kosmetyczną QMS z którą tworzymy świetnie uzupełniająca się całość.

Zajmujemy się zaopatrzeniem SPA & Wellness – zapraszamy do zapoznania się z programem pielęgnacji ciała oraz zabiegami skierowanymi specjalnie dla salonów piękności i ośrodków SPA.

Życzymy Państwu samych sukcesów w 2018 roku, satysfakcji z podejmowanych działań oraz szerokiego grona, zadowolonych Klientów, którzy są najlepszą nagrodą za trud i kreatywność wkładaną w pracę każdego dnia.

Łączę serdeczne pozdrowienia,
Dominika Smoter

Certyfikaty

Receptury kosmetyków tworzone są w oparciu o surowce roślinne certyfikowane przez międzynarodową organizację LACON. Gwarantują zarówno optymalne odżywienie i nawilżenie skóry, komfort stosowania jak i dobrostan dla klienta i terapeuty. Badania w zakresie aromaterapii i dermatologii potwierdzają korzystny wpływ zabiegów z zastosowaniem naturalnych kosmetyków STYX nie tylko na skórę, lecz na układ limbiczny i cały organizm.