Witamy Państwa serdecznie,

Nasza znajomość z firmą Styx Naturcosmetic z Austrii rozpoczęła się przed kilkoma laty na jednym z Kongresów Kosmetycznych. Zafascynowani filozofią i misją tej rodzinnej, niewielkiej, ale niezwykle prężnie działającej i rozwijającej się firmy postanowiliśmy przedstawić ją Państwu w Polsce.

Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się dynamicznie, a to znak, że coraz bardziej doceniacie Państwo zalety i korzyści wynikające z pielęgnacji wykorzystującej bogactwo oferowane nam przez Naturę.

Kosmetyki pochodzenia naturalnego rodem z Austrii

Znane na całym świecie produkty firmy Styx Naturcosmetic w tym profesjonalna marka Aroma Derm, powstają wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości, przekonując o swej wartości widocznymi i odczuwalnymi efektami zabiegów jak również bardzo przystępną ceną.

Jedną z korzyści wynikających z podjęcia współpracy z naszą firmą jest serwis,do którego przywiązujemy ogromną wagę. Jeśli więc troska o najwyższy poziom usług oferowanych swoim Klientom jest dla Państwa tak samo ważna jak dla nas serdecznie zapraszamy do współpracy z Aroma Derm oraz hurtownią kosmetyczną QMS z którą tworzymy świetnie uzupełniająca się całość.

Życzymy Państwu samych sukcesów w 2016 roku, satysfakcji z podejmowanych działań oraz szerokiego grona, zadowolonych Klientów, którzy są najlepszą nagrodą za trud i kreatywność wkładaną w pracę każdego dnia.

Łączę serdeczne pozdrowienia,
Dominika Smoter