Rosegarden Intensive

Nowa linia Styx Rosegarden Intensive

Udoskonalone receptury, certfikowane składniki, najwyższej jakości takie jak: algi, aloe vera, olej z avokado, mleczko pszczele, kwas hialuronowy,olej jojoba, olej makadamia, ekstrakt z malwy, ekstrakt z magnolii,nagietek, olejek różany, masło shea, squalen, witamina E.

Róża Damasceńska z Bułgarii zwana Królową Kwiatów, stanowi  jeden z najbardziej wartościowych składników w świecie kosmetycznym, właśnie dlatego stanowi bazę w naszej nowej serii Rosegarden Intensive. Jej działanie opiera się na efekcie napinającym,wygładzającym oraz silnie nawilżającym, co w dużym stopniu wpływa na poprawienie komfortu skóry i jej lepszym wyglądzie.

Czynnik Antiaging dla lepszego napięcia skóry
Aby utrzymać doskonały efekt działania róży damasceńskiej, cała nasza linia zawiera w swoim składzie wysoce skuteczny, opatentowany składnik przeciwstarzeniowy. Dzięki dostarczonym składnikom naturalnym: witaminom, wysokiej jakości ,cennym olejkom roślinnym,włókna kolagenowe w znacznym stopniu poprawiaj kondycji utkania skóry. Udowodniony wzrost poziomu nawodnienia skóry o 18%  po 28 dniach stosowania linii w porównaniu z grupą Placebo.

Kompleks Hialuronowy łączący tradycje i piękno
Kwas hialuronowy jest produkowany w komórkach skóry i odpowiada za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności w skórze. W celu utrzymania odpowiedniej równowagi hydro-lipidowej i zapobiegania wysuszania skóry zastosowaliśmy Komplex hialuronowy.
Jego niewątpliwą zaletą jest wysoka masa cząsteczkowa, która tworzy warstwę protekcyjną na naskórku czyniąc ją jedwabiście miękką i gładką. Wiąże wodę wewnątrz komórkową co sprawia iż skóra wygląda świeżo, promiennie.