O nas

Witamy Państwa serdecznie,

Nasza znajomość z firmą Styx Naturcosmetic z Austrii rozpoczęła się przed 11 laty na jednym z Kongresów Kosmetycznych. Zafascynowani filozofią i misją tej rodzinnej, niewielkiej, ale niezwykle prężnie działającej i rozwijającej się firmy postanowiliśmy przedstawić ją Państwu w Polsce.

Przedstawicielstwa i filie STYX Naturcosmetic w 40 krajach – od Bangkoku, USA aż po Moskwę przyczyniają się do rozwoju firmy i jej filozofii poszanowania świata roślin i zwierząt dla dobra ludzkości. Produkty zdobyły uznanie i prestiż wśród Klientów na całym świecie. W 2015 roku firma obchodziła 50-cio lecie swojego istnienia na rynku. Teraz można korzystać z nich również w Polsce.

Jedną z korzyści wynikających z podjęcia współpracy z naszą firmą jest serwis, do którego przywiązujemy ogromną wagę. Jeśli więc troska o najwyższy poziom usług oferowanych swoim Klientom jest dla Państwa tak samo ważna jak dla nas serdecznie zapraszamy do współpracy z Aroma Derm oraz hurtownią kosmetyczną QMS z którą tworzymy świetnie uzupełniająca się całość.

Zajmujemy się zaopatrzeniem SPA & Wellness – zapraszamy do zapoznania się z programem pielęgnacji ciała oraz zabiegami skierowanymi specjalnie dla salonów piękności i ośrodków SPA.

Podobnie jak firma Styx Naturcosmetic przywiązujemy ogromną wagę do troski o środowisko naturalne, które nie tylko tworzy nasze codzienne otoczenie, ale tez ma ogromny wpływ na nasz dobrostan.

Życzymy Państwu samych sukcesów w 2019 roku, satysfakcji z podejmowanych działań oraz szerokiego grona, zadowolonych Klientów, którzy są najlepszą nagrodą za trud i kreatywność wkładaną w pracę każdego dnia.

Zapraszamy do kontaktu.

Łączę serdeczne pozdrowienia,
Dominika Smoter

Certyfikaty

Receptury kosmetyków tworzone są w oparciu o surowce roślinne certyfikowane przez międzynarodową organizację LACON. Gwarantują zarówno optymalne odżywienie i nawilżenie skóry, komfort stosowania jak i dobrostan dla klienta i terapeuty. Badania w zakresie aromaterapii i dermatologii potwierdzają korzystny wpływ zabiegów z zastosowaniem naturalnych kosmetyków STYX nie tylko na skórę, lecz na układ limbiczny i cały organizm.

ICADA – znak ekologiczny przyznawany kosmetykom naturalnym, które muszą spełniać określone wymagania. Symbole ekologiczny przyznawany jest przez założoną w 1997 roku niemiecką jednostkę certyfikującą.

Jakie wymagania muszą spełnić kosmetyki, by otrzymać etykietę ekologiczną ICADA? Oznaczenie ekologiczne otrzymają produkty, które:

  • zawierają surowce roślinne z certyfikowanych upraw ekologicznych lub kwalifikowanych dzikich zbiorów
  • w ich składzie nie ma surowców z martwych zwierząt, za wyjątkiem składników odzwierzęcych, takich jak miód, mleko czy jedwab
  • produkty pozbawione są syntetycznych składników, takich jak barwniki i zapachy syntetyczne, konserwujące, silikony, SLS, parafiny
  • zabronione jest zastosowanie wszelkich manipulacji genetycznych GMO przy produkcji
  • kosmetyki lub ich składniki nie mogą być testowane na zwierzętach
  • opakowania muszą być biodegradowalne.