Bandage Body Styling

Mocna tkanka i perfekcyjny wygląd ciała
Zabiegi bandażowania Aroma Derm firmy Styx Naturcosmetic wykorzystują nasączone wysoce skoncentrowanymi, aktywnymi składnikami bandaże . Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by skutecznie wspomóc i odpowiedzieć na specyficzne potrzeby skóry. Ich działanie może być ukierunkowane wielopłaszczyznowo na np. drenaż, redukcja cellulitu, poprawa jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej czy też wspomaganie walki z problemami naczyniowymi.
Metoda owijania bandażami jest bardziej ekskluzywna niż Body Wrapping. Zabieg ten pozwala na jeszcze dokładniejsze opracowanie schorzeń skóry oraz dysproporcji i mankamentów sylwetki. Bezpośrednie naniesienie olejków aromatycznych i substancji czynnych pod bandaż umożliwia ich dokładne miejscowe, bardzo precyzyjne działanie.
Zabieg podzielony jest na trzy główne etapy. Do wyboru mamy tutaj cały wachlarz specjalnych produktów, które oferują wiele możliwości pielęgnacyjno – leczniczych. Poza tym metoda ta ceniona jest za swój przebieg przypominający pewien ceremoniał. Przy tego typu zabiegach na ciało nie może oczywiście zabraknąć wykorzystania soli morskiej i alg o działaniu silnie drenującym i zapobiegającym retencji wody w organiźmie. Seria kosmetyków do Bandage Body Styling, dzięki bogatej kompozycji, charakteryzuje się wszechstronnym działaniem i odpowiada za nawilżenie, remineralizację skóry oraz regenerację tkanek. Po wykonanych zabiegach w niepowtarzalny sposób stymulowany jest wzrost komórek naskórka. Poza tym witalność i ogólny stan skóry ulegają natychmiastowej poprawie .

Portfolio BBS Aroma Derm obejmuje również warianty terapeutyczne na naczynia krwionośne, żylaki i pajączki. Niezwykle skuteczne w kwestii likwidacji obrzęków, w konsekwencji usprawnienia krążenia żylnego i limfatycznego. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku Pacjentów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.