Regulamin strony i polityka prywatności

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ

Wszelkie informacje prezentowane na stronie internetowej są własnością firmy Styx Naturcosmetic GmbH oraz Aroma Derm Polska

Prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie internetowej przysługują Styx Naturcosmetic GmbH oraz Aroma Derm Polska.

Wszystkie materiały zawarte na stronie w tym tekst, grafika objęte są prawem autorskim i nie mogą być reprodukowane, powielane i rozpowszechniane w żadnej formie.

Materiały te nie mogą być również wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniego uzyskania pozwolenia od właściciela strony internetowej, wyrażonego na piśmie.

Wszelkie umieszczone na niniejszej stronie internetowej nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystanie odbywać się może jedynie na podstawie pisemnej zgody właściciela znaku towarowego.

Właścicielem marki i znaku towarowego jest firma Styx Naturcosmetic GmbH z Austrii.Wszelkie prawa do marki i znaku towarowego są zastrzeżone i nie mogą być wykorzystane bez zgody generalnego dystybutora produktów firmy Styx Naturcosmetic GmbH w Polsce -firmy Aroma Derm Polska.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe osób rejestrujących się na www.aroma-derm.pl i naszych Klientów są chronione na zasadach ogólnych Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 „O ochronie danych osobowych” oraz dodatkowo obowiązującymi w firmie wewnętrznymi zasadami poszanowania cudzej prywatności.

Dane osobowe Klientów są ograniczone do niezbędnego minimum potrzebnego do obsługi zawieranych transakcji i jedynie w tym celu są przetwarzane. Niepodanie wymaganego minimum technicznego danych osobowych zablokuje przebieg transakcji. W celach statystycznych są zbierane i wykorzystywane jedynie informacje zbiorcze i całkowicie w stosunku do naszych Klientów anonimowe (miasto, kod pocztowy).

Po złożeniu zamówienia dane osobowe są udostępniane jedynie upoważnionym do obsługi transakcji pracownikom firmy. Nie udostępniamy żadnych danych osobowych stronom trzecim (firmy, osoby prywatne).

Klient firmy (kupujący) ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich korekty, żądania braku ich aktywności lub usunięcia z bazy danych firmy.