Masaż i regeneracja

Czyste oleje roślinne i mieszanki
Masaż – pobudza zmysły

Masaż jest najczęściej wybieranym zabiegiem podczas pobytu w SPA. Delikatne oddziaływanie i dotyk rąk sprawiają największą przyjemność i przynoszą odprężenie. Pełen relaks, poczucie bezpieczeństwa w miłej atmosferze, przyjemne ciepło i dostosowany do okoliczności zapach czynią z masażu zmysłowe przeżycie terapeutyczne.

Z tego powodu bardzo ważny jest dobór olejków, gdyż podczas masażu mają one pełnić nie tylko rolę poślizgową ,a przede wszystkim wpływać na skórę pielęgnacyjnie, wzbogacając ją w niezbędne witaminy. Aromaterapia to ważny aspekt masażu. Może podnieść stopień ukrwienia oraz ułatwić wykonanie samego masażu. Zapach czystych olejków eterycznych poprawia nastrój. Dla każdej Klientki można indywidualnie dobrać odpowiedni preparat – czyste oleje roślinne lub gotowe mieszanki olejków do masażu. Naturalne kremy do masażu twarzy i ciała stanowią niezwykle cenną alternatywę.
Na zakończenie, chcąc uwieńczyć wykonany zabieg, możesz zaoferować rozgrzewający lub mocno rozgrzewający krem do masażu zaś po masażach wspomagających walkę z nadwagą i cellulitem Krem Modelujący Sylwetkę lub Krem z Alg Forte.

Spraw, by olejki do masażu przyniosły rozkosz Twoim Klientkom i Klientom. Będzie to również przyjemność dla Twoich rąk.
Jeżeli w Twojej ofercie znajdują się masaże orientalne pamiętaj o naszym specjalnym olejku
Yoon Chai, tajskich stemplach ziołowych. Ciepło stempli przenika powoli w głąb skóry i ogrzewa ją od środka ku zewnętrznym jej warstwom. Pory skóry otwierają się, dzięki czemu składniki olejku mogą przeniknąć do wnętrza skóry i odżywić ją. Masaż działa oczyszczająco i ujędrniająco, wzmacnia również tkanki..Po 90-120-minutowym zabiegu efekt odprężenia jest gwarantowany. Niech masaż ten porwie Twoich Gości w niezwykłą podróż do odległej Azji.