Dla sportowców – tych profesjonalnych i nie tylko :)

Rusz się, idzie wiosna!

Temperatura rośnie, śnieg stopniał (przynajmniej w Krakowie) i wszystko sprzyja temu, by po hibernacji wrócić do aktywności fizycznej na sali gimnastycznej i w plenerze.
Rower, długa wędrówka po górach czy intensywny mecz mogą dla nieprzygotowanych do wysiłku po zimowym lenistwie mięśni zakończyć się zakwasami albo kontuzją.
Dlatego, z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych sportowcach, powstały naturalne sportowe linie Aroma Derm:

Olej do masażu Alpin Derm Sportiv z Arniką to najwyższej jakości mieszanka naturalnych olejów roślinnych oraz olejków eterycznych.
Idealnie sprawdzi się zarówno do masażu sportowego, jak i relaksacyjnego.
Dzięki dodatkowi arniki olej wspomaga regenerację tkanki mięśniowej, wzmacnia naczynia krwionośne i tym samym zabezpiecza przed urazem. Pomaga też przyspieszyć powrót do formy po kontuzji.

Z kolei oparta na orzeźwiającym i aktywującym działaniu m. in. dzikiej mięty, mentolu i olejku rozmarynowego seria Chin Min nie tylko wspiera cię na każdym etapie treningu, ale pomaga też przywrócić ciało do stanu równowagi po intensywnym wysiłku fizycznym.
Tutaj tradycyjna wiedza z medycyny chińskiej łączy się z najnowszymi odkryciami naukowymi ze sportów wyczynowych i wytrzymałościowych.

Fluid Chin Min został stworzony by zapobiegać kontuzjom mięśniowo – stawowym.
Rozgrzewa mięśnie, pobudza krążenie krwi i przygotowuje tkankę mięśniową do aktywności sportowej lub masażu.

Sport Spray Chin Min aplikowany w trakcie treningu zapewnia niezbędną dawkę energii do dalszego intensywnego wysiłku fizycznego.

Balsam Chin Min stymuluje krążenie krwi w mięśniach, a tym samym wspomaga ich regenerację, dodatkowo łagodzi napięcie i obrzęki.

Olej do Masażu Chin Min odświeża i aktywuje, a w połączeniu z Fluidem Chin Min oraz Sportem Sprayem (lub Balsamem Chin Min) daje oszałamiające efekty.