Dzisiaj w naszym sklepie królują Bandaże Aroma Derm-tylko do 23:59 możecie skorzystać z rabatu 15% na wszystkie kosmetyki do Bandage Body Stylingu z kodem BBS15
Poniżej kilka wskazówek i ciekawostek o bandażowaniu 🙂
Zabiegi z użyciem techniki Bandage Body Styling Aroma Derm mają różnorodne przeznaczenie i działanie.
Rzućmy okiem na niektóre możliwości, które daje nam bandażowanie.
Począwszy od głębokiego nawilżenia skóry, jej ujędrnienia i poprawy napięcia, po likwidację zbędnej tkanki tłuszczowej i wreszcie oporny cellulit.
Przeznaczony jest nie tylko dla pań. Coraz więcej panów korzysta z zabiegów BBS, by ujędrnić skórę bądź zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha.
Aplikacja preparatów pielęgnacyjnych następuje poprzez owinięcie (wcześniej odpowiednio przygotowanej) skóry bandażami nasączonymi kompilacją aktywnych składników.
Podczas sesji zabandażowane zostają konkretne partie ciała. Składniki aktywne, którymi nasączone są bandaże penetrują w głąb skóry i w zależności od wybranego wariantu zabiegowego, etapu terapii wykazują ukierunkowane działanie.
Bandaże Aroma Derm zawierają następujące składniki aktywne:
algi fucus, sól morska, algi spirulina, olejek pomarańczowy, ekstrakt z bluszczu, skrzyp, pokrzywa, trawa tygrysia.
Są to znane i sprawdzone substancje naturalne pobudzające metabolizm tkanki tłuszczowej, poprawiające wygląd i jędrność skóry, drenujące, chłodzące lub rozgrzewające – w zależności od wybranych parametrów zabiegu i indywidualnych potrzeb klienta.
Klienci pozostają owinięci bandażami na około 45 minut.
Zabiegi bardzo często urozmaica się, używając różnego rodzaju urządzeń, m.in. presoterapii, elektrostymulacji, ultradźwięków.
Co więcej zabieg bandażowania możemy połączyć z wykonywaniem prostych ćwiczeń np. z użyciem steppera – co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.
W przypadku zabiegów chłodzących odpowiednie owinięcie ciała bandażami drenuje je, usuwając nadmiar wody z tkanek, stymuluje dotlenianie skóry i ujędrnia ją.
Ta grupa przynosi niesamowitą ulgę w przypadku zmęczonego narządu ruchu – wiele godzin wysokich obcasów czy też wręcz przeciwnie “ciężkie” nogi spowodowane siedzącym trybem życia.
Idealne jako samodzielny zabieg, po masażu czy na zakończenie pedicure.
W przypadku problemów naczyniowych świetnie połączyć z presoterapią.
Na zakończenie warto pamiętać iż zimno powoduje usuwanie nadmiaru wody z organizmu do nerek, zwiększenie napięcia mięśniowego oraz przyśpieszenie przemiany materii.