Witajcie w piątkowe popołudnie :)
Twarz jest odzwierciedleniem naszej duszy i osobowości, jest ciągle narażona na szkodliwe działanie słońca, wiatru i niesprzyjających warunków atmosferycznych. Mieszkańcy dużych miast muszą jeszcze zmierzyć się z problemem zanieczyszczenia powietrza , co w znacznym stopniu wpływa na stan naszej skóry.
Właśnie dlatego powinna być chroniona w szczególny sposób.
 
W każdy piątek zabiorę Was w podróż po Naturalnej pielęgnacji twarzy.Linie pielęgnacyjne Aroma Derm powstały z uwzględnieniem rygorystycznych wytycznych dla kosmetyków naturalnych w Austrii.
Zaproponuj Klientom najwyższej jakości kosmetyki zabiegowe uzupełnione rewelacyjną linią do pielęgnacji domowej Zapraszam serdecznie, obiecuję ta podróż będzie w 100% bezpieczna… choć zajrzymy w różne zakątki świata.
Każdy typ skóry ma swoje własne wymagania, który marka Aroma Derm dzięki swojemu rewelacyjnemu składowi wychodzi naprzeciw.
Bezcenne czyste esencje natury nadają im nie tylko pożądane działanie, lecz również dzięki swojemu subtelnemu zapachowi wpływają korzystnie na dobre samopoczucie Twoich Klientów.
Zioła towarzyszą nam od zarania dziejów – to właśnie natura wspiera nas i otacza pomocą.
Nieporównywalny zapach prawdziwych, 100%naturalnych olejków eterycznych prowadzi do odzyskania harmonijnej równowagi między człowiekiem i naturą.
Zgodnie z filozofią firmy Styx Naturcosmetic, która jest producentem mojej ukochanej marki Aroma Derm…piękno Naturalnie