Nowe balsamy ziemniaczane do stóp Styx Naturcosmetic

Zadbane stopy z Odświeżającym i Regenerującym Balsamem Ziemniaczanym

Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego wymagają wyjątkowej troski. Wieloletnie doświadczenia z Balsamem Ziemniaczanym do dłoni przekonały nas do tego, że warto poszerzyć zakres jego zastosowania o nowe obszary. Z dumą przedstawiamy dwa nowe balsamy ziemniaczane, które zapewnią stopom troskę na którą zasługują. Pierwszy z nich dzięki zawartości składników takich jak szałwia, kasztanowiec i mięta pieprzowa odświeży stopy. Drugi pomoże wygładzić szorstką skórę. Oba zapewnią perfekcyjna pielęgnację na co dzień.

Odświeżający balsam ziemniaczany do stóp

Sprawdzone i wypróbowane wcześniej składniki wykorzystaliśmy na nowym obszarze. Wyciąg z soku z ziemniaka ukoi nie tylko dłonie, ale również stopy. Łagodzące właściwości solaniny z ziemniaka oraz kasztanowca i szałwii zregenerują Państwa stopy po całodziennych trudach. Wysoka zawartość wyciągu z kasztanowca zniweluje również nieprzyjemny zapach i zapewni higieniczną pielęgnacje skóry.
Bogata formuła została również udoskonalona o najwyższej jakości tłoczony na zimno olej roślinny. Balsam do stóp zapewni doskonałe odświeżenie oraz pielęgnację stóp.

styx-kartoffel1

Regenerujący balsam ziemniaczany do stóp

Połączenie ekstraktu z soku z ziemniaka oraz oleju roślinnego to idealne rozwiązanie dla suchej i popękanej skóry stóp. Olej roślinny ukoi podrażnioną skórę i zapewni jej piękny wygląd. Dodatek odżywczych składników z łupin ziemniaka zapewni głęboką pielęgnację i regenerację powierzchni skóry. Regenerujący balsam ziemniaczany dodatkowo został uszlachetniony o najwyższej jakości tłoczony na zimno lawendowy olejek eteryczny, który ukoi nie tylko stopy, ale i zmysły.
Wskazówka: Ze względu na jego bogatą konsystencję warto zastosować regenerujący balsam ziemniaczany wieczorem.

styx-kartoffel2