Lato, wakacje, koniec szkoły… ale czy dla wszystkich jest to czas laby i leniuchowania? Z pewnością nie dla najlepszych profesjonalistów z branży beauty, Spa i wellness, którzy nigdy nie spoczywają na laurach. Zawsze warto poszerzać swoje kompetencje i wzbogacić portfolio o nowe zabiegi.

Dlatego koniecznie w trakcie letnich wojaży zajrzyj do pięknego Krakowa i skorzystaj z okazji by poszerzyć swoje portfolio o procedury oparte na naturalnych Austriackich kosmetykach profesjonalnych Aroma Derm: BODY BANDAGE STYLING (znany również jako WHISKY WRAP) oraz BODY WRAPPING.

Te dwa zabiegi wspomagające walką z nadwagą i cellulitem z pewnością znajdą zastosowanie w każdym gabinecie masażysty, kosmetologa, rehabilitanta czy kosmetyczki.

Szkolimy „metodą austriacką”, a nasz program jest na bieżąco aktualizowany w porozumieniu z Akademią Aroma Derm oraz wzbogacany o najnowsze produkty z profesjonalnych linii.
Umów się z naszym szkoleniowcem na indywidualne szkolenie w formie warsztatów, podczas których krok po kroku poznasz nie tylko tajniki udanego zabiegu, ale również jak nauczyć klientów rozsądnej pielęgnacji domowej. Przyjedź z koleżanką profesjonalistką, a obie uzyskajcie rabat na szkolenie oraz certyfikat ukończenia.
Jeszcze dzisiaj zapisz się na szkolenie, przyprowadź swoją modelkę i poznaj techniki Bandage Body Styling oraz Body Wrapping, oraz wachlarz możliwości, które dają obie te metody!