Codzienna konfrontacja z pojęciem Wellness to nasza pasja. Dla wielu Klientów krótkie lub dłuższe pobyty w SPA stanowią optymalny sposób na regenerację i wypoczynek. Lata doświadczeń pozwoliły na stworzenie palety wysokowartościowych produktów pochodzenia naturalnego, pozwalających zapomnieć o stresie dnia codziennego i oddalić się do świata harmonii, aromatów i relaksu. Naturalne kosmetyki Aroma Derm przynoszą rozkosz dla ciała i duszy. Naturalne olejki eteryczne dają przyjemność i znacząco poprawiają samopoczucie.

Zabiegi na twarz

Pielęgnacja i terapia twarzy

Skuteczne rytuały terapeutyczne twarzy przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, cechujące się unikalną łatwością stosowania. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt kosmetyczny. Rezultaty dostrzeżesz natychmiast, co bez wątpienia poprawi nastrój Twojego Gościa.

Zabiegi na twarz Aroma Derm cechują się bardzo wysoką skutecznością. Naturalne wyciągi mają doskonale zrównoważony skład, dzięki czemu idealnie spełniają swoją rolę. Twarz odzwierciedla naszą osobowość. Jest ona zawsze narażona na działanie wiatru i warunków pogodowych i nie jest niczym chroniona, przez co wymaga szczególnej opieki.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy

Zabiegi na ciało

Aroma Derm w naturalny sposób zapewnia dobre samopoczucie i pewność siebie. Gładka skóra i piękne, sprężyste ciało są oznaką pewności siebie w stresującym życiu codziennym, w szczególności dla kobiet. Około 80 procent wszystkich kobiet cierpi na niedoskonałości skóry, które znacznie pogarszają ich samopoczucie. Cellulit, zwany też „skórką pomarańczową”, jest irytującym i niekiedy dającym dolegliwości bólowe defektem skóry. Do głównych przyczyn jego rozwoju zalicza się nadwagę, brak ruchu, zaburzenia układu krążenia, czynniki dziedziczne oraz szkodliwy wpływ czynników cywilizacyjnych.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji ciała

 

Program pielęgnacji ciała - odśwież swoje hotelowe SPA

Oferujemy nowe, perfekcyjnie zbalansowane rytuały pielęgnacyjne ciała:

Kąpiele

Zaproponuj swoim Klientom jedną z oferowanych przez Aroma Derm kąpieli z wykorzystaniem soli, mleka lub skomponowaną na miarę potrzeb kompilacją olejków eterycznych.

Pamietaj by temeratura wody zawsze mieściła się w przedziale 35-38 stopni. Nigdy nie wlewaj przygotowanej mieszanki bezpośrednio do wody – lecz rozmieszaj ją w naszej Neutralnej Bazie Aroma Derm lub 100 ml mleka, śmietany, czy też w łyżce miodu.

Relaksujące ciepło, nastrój pozwolą by organizm optymalnie wykorzystał efekt olejków eterycznych.

Zaplanujemy dla Twoich Klientów gamę rewelacyjnych kąpieli aromaterapeutycznych, które przyniosą pełna satysfakcję i radość z ich działania.

Profesjonalne produkty do kąpieli

Peelingi

Peelingi ciała są idealnymi zabiegami dla Gości i Klientów,którzy do spa lub gabinetu przybywają po raz pierwszy. Dodatkowo zastosowany masaż – prowadzi do usunięcia martwego naskórka. Niewielkie, gładkie drobinki  np. z bambusa czy soli działają oczyszczająco na skórę, co ma niebagatelny wpływ na dobre samopoczucie Klientów. Stanowią one idealne preludium do każdego zabiegu. Zastosuj Peeling Aktywny Alpin Derm Repair lub skomponuj go ściśle na miarę potrzeb Twojego Gościa. Wymieszaj 3 łyżki Soli Peelingowej z 5 łyżkami wybranego oleju bazowego. Na koniec dodaj 10 -15 kropli Koncentratu w zależności od typu skóry. Możesz też po prostu wymieszać 3 łyżki soli  peelingowej z 5 łyżkami wybranego olejku do masażu,o konkretnym działaniu.

Sól peelingowa

Oleje bazowe

Olejki do masażu

Masaż

Czyste oleje roślinne i mieszanki
Masaż – pobudza zmysły

Masaż jest najczęściej wybieranym zabiegiem podczas pobytu w SPA. Delikatne oddziaływanie i dotyk rąk sprawiają największą przyjemność i przynoszą odprężenie. Pełen relaks, poczucie bezpieczeństwa w miłej atmosferze, przyjemne ciepło i dostosowany do okoliczności zapach czynią z masażu zmysłowe przeżycie terapeutyczne.

Z tego powodu bardzo ważny jest dobór olejków, gdyż podczas masażu mają one pełnić nie tylko rolę poślizgową, a przede wszystkim wpływać na skórę pielęgnacyjne, wzbogacając ją w niezbędne witaminy. Aromaterapia to ważny aspekt masażu. Może podnieść stopień ukrwienia oraz ułatwić wykonanie samego masażu. Zapach czystych olejków eterycznych poprawia nastrój. Dla każdej Klientki można indywidualnie dobrać odpowiedni preparat – czyste oleje roślinne lub gotowe mieszanki olejków do masażu. Naturalne kremy do masażu twarzy i ciała stanowią niezwykle cenną alternatywę.

Profesjonalne produkty do masażu i aromaterapii

Body Wrapping

Body Wrapping Aroma Derm – metoda żelowa

Zabiegi z wykorzystaniem żelu stanowią nieskomplikowaną, lecz bardzo efektywną metodę wspomagającą walkę z cellulitem, nadwagą czy też otyłością różnych typów. Sekret jej skuteczności leży w wysoce skoncentrowanych substancjach czynnych żelu. Kompilacja substancji czynnych pozostaje niezmienna we wszystkich fazach terapii. Natomiast zmienia się(zwiększa) stężenie składników na poszczególnych etapach terapii.

Moc zastosowanego do zabiegu żelu wzrasta w zależności od stadium zaawansowania terapii. Efekt może być znacznie spotęgowany przez zastosowanie koca termicznego.

Serię rozpoczynamy od zastosowania żelu „Soft”,kontynuujemy „Medium”zaś w trzeciej fazie stosujemy „Strong”, który przez większość Klientów postrzegany jest jako niezwykle silnie działający. W przypadku szczególnie uporczywego cellulitu, ugruntowanego przez zmiany hormonalne zachodzące w organizmie jak również w otyłości typu jabłka u mężczyzn, stosujemy żel „Extra”(jako kolejny etap w sekwencji zabiegów). Jego aplikacja uwarunkowana jest przez typ skóry. Zabiegi z użyciem żelu z Trawy Tygrysiej i Kwiatu Pomarańczy stosujemy w celu utrzymania osiągniętego efektu oraz zwiększenie stopnia regeneracji tkanek.

35 olejków eterycznych stanowiących substancje czynne pomaga osiągnąć fantastyczne, długoterminowe rezultaty. Przekonujące rezultaty stanowią zarówno widocznie gładsza i jędrniejsza skóra jak i natychmiastowe zmniejszenie objętości.

Klientki i Klienci poczują się bardziej atrakcyjni co podniesie poziom samooceny. Jednym z głównych składników jest olejek cynamonowy, który odpowiada za regenerację oraz minimalizację komórek tłuszczowych. Olejek pomarańczowy aktywuje proces spalania tłuszczu. Rozmaryn, eukaliptus i mięta pieprzowa aktywują krążenie krwi. Równolegle dochodzi do aktywacji limfy i rozpoczęcia procesu oczyszczania.

Profesjonalne produkty do Body Wrapping’u

Bandage Body Styling

Mocna tkanka i perfekcyjny wygląd ciała

Zabiegi bandażowania Aroma Derm firmy Styx Naturcosmetic wykorzystują nasączone wysoce skoncentrowanymi, aktywnymi składnikami bandaże. Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by skutecznie wspomóc i odpowiedzieć na specyficzne potrzeby skóry. Ich działanie może być ukierunkowane wielopłaszczyznowo na np. drenaż, redukcja cellulitu, poprawa jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej czy też wspomaganie walki z problemami naczyniowymi.

Metoda owijania bandażami jest bardziej ekskluzywna niż Body Wrapping. Zabieg ten pozwala na jeszcze dokładniejsze opracowanie schorzeń skóry oraz dysproporcji i mankamentów sylwetki. Bezpośrednie naniesienie olejków aromatycznych i substancji czynnych pod bandaż umożliwia ich dokładne miejscowe, bardzo precyzyjne działanie.

Zabieg podzielony jest na trzy główne etapy. Do wyboru mamy tutaj cały wachlarz specjalnych produktów, które oferują wiele możliwości pielęgnacyjno – leczniczych. Poza tym metoda ta ceniona jest za swój przebieg przypominający pewien ceremoniał. Przy tego typu zabiegach na ciało nie może oczywiście zabraknąć wykorzystania soli morskiej i alg o działaniu silnie drenującym i zapobiegającym retencji wody w organizmie. Seria kosmetyków do Bandage Body Styling, dzięki bogatej kompozycji, charakteryzuje się wszechstronnym działaniem i odpowiada za nawilżenie, remineralizację skóry oraz regenerację tkanek. Po wykonanych zabiegach w niepowtarzalny sposób stymulowany jest wzrost komórek naskórka. Poza tym witalność i ogólny stan skóry ulegają natychmiastowej poprawie .

Portfolio BBS Aroma Derm obejmuje również warianty terapeutyczne na naczynia krwionośne, żylaki i pajączki. Niezwykle skuteczne w kwestii likwidacji obrzęków, w konsekwencji usprawnienia krążenia żylnego i limfatycznego. Dla tych Pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych. W przypadku Pacjentów bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

Profesjonalne produkty do Bandage Body Styling’u

Pielęgnacja dłoni i stóp

Przesuszona, szorstka skóra dłoni czy stóp potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów, które pozwolą przywrócić jej równowagę hydrolipidową, gładkość, barwę. Kosmetyki Aroma Derm, które powstały na bazie tłoczonych wyłącznie na zimno olejów roślinnych, olejków eterycznych, ekstraktów roślinnych spełniają wszystkie kryteria skutecznej, wartościowej pielęgnacji. Zatrzymują wilgoć w skórze, zapewniają prawidłową barierę ochronną.Posiadają też bardzo mocne działanie regeneracyjne, odbudowujące i rewitalizujące.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji dłoni i stóp